סטודיו לאדריכלות
אודות

אודות

ברוכים הבאים ל-

CONCEPTDUE

סטודיו בוטיק לאדריכלות, תכנון ועיצוב פנים הנוסד ע”י צמד מעצבות פנים מוכשרות וייחודיות, שלומית כהן ומיכל דג’ו.

מיכל ושלומית הן שתי מעצבות מנוסות העוסקות בתחום התכנון ועיצוב פנים מזה שנים רבות.
התמחותן המשולבת בתכנון בתים פרטיים ובתי יוקרה נותנת להן את הידע והתפיסה המקצועית הנדרשת כדי להפוך כל רעיון למציאות מרהיבה.

הסטודיו לאדריכלות “CONCEPTDUE” ידוע ביכולותיו לשלב בין הסגנונות- עיצוב קלאסי,  עיצוב כפרי והמסורתי האירופאי. 

בעזרת השילוב המיוחד של תכונות אלו, הסטודיו מיישם את חזון הבית המושלם. הסגנון הקלאסי מעניק אווירה מפוארת ויוקרתית, הכפרי מביא עמו חמימות ואורח חיים נוח, והמסורתי האירופאי מעניק רגש של היסטוריה וזמן עבר. המעצבות מיכל ושלומית, משלבות את יתרונותיהם של כל סגנון כדי ליצור תהליך עיצוב מקצועי ומודרני המתאים לאופי ולטעמים שלך. יחד, ניצור את הבית שישקף את הקסם והיופי של הסגנונות המובילים בעולם העיצוב.

בסטודיו מתייחסים לכל פרויקט כמהלך ייחודי ומורכב השם דגש על הקשבה מעמיקה לצרכי הלקוח ולאופיו הבלעדי של המקום. השילוב של יכולת יצירתית עם אוריינטציה לפרטים מקפידים מבטיח תוצאה מושלמת ומותאמת אישית לכל לקוח. כחלק מהאידואלוגיה של צמד במעצבות, הסטודיו לאדריכלות “CONCEPTDUE” דוגל להשתמש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר ובאנשי מקצוע מהשורה הראשונה במטרה ליצור תוצאה סופית מדוייקת ואיכותית לטווח זמן ארוך.
שיתפו פעולה יוצרים  חבילה אחת של יכולות ושירותים מקצועיים המשלבים את כל התהליכים הדרושים להגשמת הפרויקט שלך. 

בואו להצטרף למסע יצירתי ומרתק של עיצוב הבית המביא לפועל את רצונותייך הפנימיים שתמיד חקקת בדמיונך. צור קשר עוד היום עם הסטודיו לאדריכלות “CONCEPTDUE” והתחילו להתרגש מהתהליך המדהים של תכנון הבית שלך.

שותפים
לפתיחת הצ'אט
1
Conceptdue
היי 👋
איך אנחנו יכולות לעזור?
Call Now Button